2021-2022 Eğitim-Öğretim Güz Dönemi Mazeretli Derse Yazılma İşlemleri 27 Eylül - 01 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Öğrencilerimizi n başvuru formlarını eksiksiz doldurmaları ve eklerini ile birlikte aşağıdaki listede belirtilen danışmanlarına teslim etmelidirler. Derse yazılmalar ile ilgili dikkat edilecek bazı hususlar aşağıda belirtilmiştir. İlgili öğrencilerimize duyurulur.
*Kontenjanı müsait seçmeli dersleri öğrenmek için danışmanlarınızla iletişime geçiniz ve bölüm web sitelerindeki duyuruları takip ediniz.
*Mücbir bir sebep olmadıkça ders silmeye müsaade edilmeyecektir.
*