Ana içeriğe atla

TOVAK Tarafından düzenlenen ‘’Prof.Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri Yarışmasında’’ dereceye giren öğrencilerimizi  Dekanımız Prof.Dr.Yusuf ÇAY  tebrik edip başarılarının devamını diledi.

TOVAK tarafından 2008 yılından bu yana gerçekleştirilen "Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri Ödül Töreni’nde bu yıl Teknoloji Fakültemiz Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümümüzde görev yapan Doç. Dr. Metin VARAN hocamızın danışmanlığında, öğrencilerimizden Sema EĞRİ, Ahmet Talha TURAL ve Bilal GÜREVİN “Depremde Enkaz Altındaki Yaralıların Sürü İHA Sistemi İle Gerçek Zamanlı Olarak Yer Tespitinin Yapılması” başlıklı projeleri ile Eğitimi Destekleme Vakfı Anadolu Üniversitesi Rektörlük Teşvik Ödülü’ne layık görülmüşlerdir.

24 Aralık 2021 tarihinde düzenlenen ödül töreninde öğrencilerimiz ödüllerini Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat ERDAL’dan almışlardır

Öğrencilerimiz ve Danışman Hocamızın Dekanlık Makamını  Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.